Sevdiklerinize AnlamLı Doğum Günü Mesajlari Gönderin. 468x60 Reklam
ads

Babaya Doğum Günü Mesajlari

Anasayfa » Dogum Günü Sözleri » Babaya Doğum Günü Mesajlari »
ads

Babaya Doğum Günü Mesajlari

İnsanın hayatta kahramanı olur. Benim kahramanım sensin babacığım. Yıldızları yanıma indiren kudretin, heybetin, sertliğin bir o kadar da yumuşak kalbin var. Doğum günün kutlu olsun. Ellerinden öpüyorum.

Senden başkası yalan. Babam, her şeyim. Çok şey bilmesende hakkımda, senin varlığın bana güven veriyor. Doğum günün kutlu olsun.

Yeryüzü yarılsa, güneş patlasa, evren yıkılsa yine beni bırakmayacak adam. Babam, adam gibi adam. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

Karşılıksız sevginin vücut bulduğu insan. Babacığım benim, yüzündeki kırışıklıklar hep gülmekten oluşsun inşallah. Doğum günün kutlu olsun.

Keşke benim babam da senin ki gibi olsa diyenler! Çatlayın, patlayın! Babam benim dünya bir tanecik. Senin göbeğini yerim ben. İyi ki doğdun..

Kim der erkekler duygusal olmaz diye. Baba sözünü duyduğum an tüylerim ürperir. Bu duyguyu yaşamamı sağlayan, adam gibi adam babam. Doğum günün kutlu olsun. En kısa zamanda yanındayım.

Babam, babacığım doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu ve huzurlu yıllara..

Hayatının her anında gülmeni, her zaman yanımda olmanı istiyorum. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun babam. Doğum günün kutlu olsun..

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.BU YAZIYA YORUM YAPIN

 

Yapılan Yorumlar

 SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ads

RASTGELE RESİMLİ SÖZLER

kara kartar Resimli Doğum Günü Mesajları Test Resimli Sözler Resimli Doğum Günü Sözleri

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz...

Doğum Günü Mesajlari- Tüm Hakları Saklıdır.

  • Doğum Günü Sözleri
  • Doğum Günü Mesajlari